НТА > НОВИНИ > Війна > Натяк для генералів або навіщо Росія “злила” імена пілотів, що атакували Кременчук

Натяк для генералів або навіщо Росія “злила” імена пілотів, що атакували Кременчук

362

У  вівторок міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що правоохоронці вже вирахували російських пілотів, які здійснили запуск ракет Х-22 з літака Ту-22  по торговельному центру у Кременчуку. Імена не назвав. Утім ще раніше у соцмережах з’явився перелік причетних до теракту.

На думку голови Ради резервістів Командування сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, такий інформаційний “злив” не випадковий. І він, очевидно, запущений із самої Росії.

За словами військового,  зараз озвучили тільки імена виконавців, лише однієї авіагрупи, але стався натяк чіткий: сьогодні показали перелік, хто просто виконує накази, а завтра можемо викласти дані і про тих,  хто ці накази віддає. Також може з’явитися інформація про ваші маєтки десь в Європі

“Це дуже важливий момент, що практично за кілька годин після атаки у Кременчуку в соціальні мережі злили інформацію про команду пілотів, що наносила удари ракетами. Це означає, що Путін побоюється якогось внутрішнього відтоку своїх генералів, чиновників, які можуть чи вже пробують десь домовлятися з європейським світом, розуміючи, що час Путіна може дуже швидко скінчитися. І для того, щоб вони не проводили таких сепаратних переговорів, він їх автоматично робиться своїми співучасниками. Це не дає їм поля для відступу, і зобов’язує залишатися в одній упряжці з ним”, – прокоментував Тимочко у проєкті “Народне Толк-Шоу” на NTA.

Військовий наголосив, що потрібно не забувати, що хоча війна набрала повномасштабного розмаху з 24 лютого, все ж вона зберігає гібридну форму. Зокрема, масовані запуски ракет по цивільних об’єктах – це така собі проба пера, щоб подивитися на реакцію України і цивілізованого світу.

“Загалом варто простежити, як  Росія працювала постскриптумом після цього обстрілу, як працювало інформаційне поле, щоб промацати реакцію суспільства – як зовнішнього, так і внутрішнього. Це і вкиди, що Україна завезла в ТЦ “законсервовані” тіла, що в підвалах були приховані військові об’єкти. І ось ці озвучені списки пілотів”, – додав Іван Тимочко.

Також в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NТА Роман Филипів депутат Львівської обласної ради, військовослужбовець 125 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ назвав три мотиви, чому Росія свідомо обстрілює цивільні об’єкти в Україні.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський вчора показав, як російська ракета влучила у торговий центр «Амстор» в Кременчуку 27 червня.

Внаслідок обстрілу ТЦ загинуло 18 осіб (з яких 1 особа померла в лікарні). Під час розбору завалів виявлено 8 фрагментів людських тіл. За медичною допомогою звернулося 61 особа, з них 26 було госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі