НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Наукові роботи українських школярів тестуватимуть у космосі

Наукові роботи українських школярів тестуватимуть у космосі

129

Наукові роботи школярів 9-11 класів візьмуть для дослідів на Міжнародну космічну станцію. Ба більше, юні дослідники зможуть подивитись на запуск SpaceX у космос.

Про це повідомляє Міністерство освіти й науки України.

Так, школярів-членів Малої академії наук залучать до навчальних програм американських космічних агентств.  За словами міністра освіти й науки Сергія Шкарлета, вперше весь світ дізнається про наймолодших українських науковців. Їхні наукові експерименти тепер зможуть потрапити на Міжнародну космічну станцію на орбіті Землі.

Така можливість з’явилася завдяки угоді про участь України в 16-й місії МКС. Підписали її 29 вересня в Посольстві України в США.

Команди школярів отримають міні-лабораторії, де вони зможуть пропонувати свої ідеї для досліджень в умовах мікрогравітації на орбіті нашої планети. Вчителі, які будуть керівниками цих проектів, пройдуть навчання від експертів програми у Вашингтоні.

Експерименти, які матимуть найбільший потенціал, тестуватимуть астронавти в космосі. Крім того, переможці зможуть подивитись на запуск космічного корабля SpaceX на ракеті Falcon 9 з мису Канаверал у США.

Нагадаємо, що SpaceX вперше в історії запустив цивільний екіпаж на навколоземну орбіту. В космос відправився мільярдер Джаред Айзекман в складі команди космічних туристів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі