НТА > НОВИНИ > Новини світу > Навчання Sea Breeze-2021 офіційно закінчилися

Навчання Sea Breeze-2021 офіційно закінчилися

183

Багатонаціональні навчання Sea Breeze-2021, що проходили у Чорному морі офіційно завершилися. Перший учасник навчань вже відправився додому.

Про це повідомили у ВМС ЗС України.

Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ Олексій Неїжпапа заявив, що усі завдання, які стояли перед учасниками навчань, були виконані у повному обсязі.

У п’ятницю, 9 липня, корабельні з’єднання Sea Breeze-2 021 шикувалися у строї і ордери для завершального етапу військових навчань.

Після цього кораблі НАТО відправилися до одеського порту, а болгарський протичовновий корвет “Бодрі” вирушив на батьківщину.

Sea Breeze-2021

Військові навчання Sea Breeze-2021 стартували 28-го червня, у ході яких відпрацьовували різні бойові сценарії, включаючи зіткнення десантних кораблів, маневри на суші, водолазні операції, морські операції з перехоплення, протиповітряну оборону, взаємодію під час спеціальних операцій, протичовнову активність, а також пошуково-рятувальні операції.

За даними Міноборони України, нинішні навчання стали наймасштабнішими за понад 20 років, і відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових.

Головна частина Sea Breeze тривала на морі. За легендою противник десантувався на Тендрівській косі, острові Зміїний і на Бессарабському напрямку. Україна зарезервувала для навчань райони в міжнародних водах.

Реакція Росії

Перед початком військових навчань Росія закликала США відмовитися від участі в них, оскільки вони нібито носять “масштабний і агресивний характер” та не відповідають реальним завданням безпеки в Чорноморському регіоні.

Паралельно з ходом начань Росія проводила свої бойові стрільби кораблів, перевіряла в окупованому Криму авіацію і системи ППО. За даними Головного управління розвідки Міноборони, через українсько-американські навчання Кремль вивів у море всі кораблі Чорноморського флоту.

Російські військові також провели тренувальні польоти над акваторією Чорного моря. В небо підняли багатоцільові винищувачі Су-30СМ, фронтові бомбардувальники Су-24М, винищувачі-бомбардувальники Су-34 та винищувачі-перехоплювачі Су-27.

Хакерська атака

В останній день навчань на сайт Військово-Морських сил України було здійснено хакерську атаку, у зв’язку з чим він певний час перестав працювати. Зловмисники також опублікували документи щодо військових навчань Sea Breeze 2021.

https://youtu.be/kIJ5sp2rFLo

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі