НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Навчання Sea Breeze злякали Путіна. У Чорне море вивели всі кораблі російського флоту

Навчання Sea Breeze злякали Путіна. У Чорне море вивели всі кораблі російського флоту

177

Для спостереження за міжнародними навчаннями Sea Breeze-2021 Росія вивела в Чорне море весь корабельний склад свого Чорноморського флоту. Таким чином вони намагаються продемонструвати готовність застосувати силу.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький. За його словами, такі дії викликані страхом втратити домінантну роль на півночі Чорного моря.

Представник ГУР МОУ зауважив, що зараз колективну безпеку в Чорноморському регіоні готові забезпечувати й нові країни-члени НАТО, яких не було за часів Радянського Союзу.

«З 2015 року Росія розпочала стрімко нарощувати в окупованому Криму свою військову складову. І коли проходять міжнародні військові морські навчання, то Росія відпрацьовує різні способи та методи ураження тих угруповань, які є в Чорному морі. Однак міжнародна спільнота демонструє свою солідарність з Україною та докладає спільних зусиль із забезпечення безпеки в нашому регіоні. Росія цього реально боїться», – сказав Скібіцький.

Проте, за його словами, намагання Росії продемонструвати готовність застосувати силу не відповідає потенціалу тих країн, які беруть участь у міжнародних навчаннях.

«Ми бачимо, що для спостереження за навчаннями Росія вивела в море майже весь наявний корабельний склад, який виконує не притаманні для нього завдання. Країна-агресор намагається продемонструвати, що вона готова до відстоювання своїх інтересів із використанням військової сили. Але Росії явно не вистачає сил і засобів в Чорному морі», – заявив Скібіцький.

Нагадаємо, 28-го червня у Чорному морі стартували міжнародні військові навчання Sea Breeze-2021. Вони триватимуть до 10-го липня і стануть наймасштабнішими за понад 20 років. З українського боку в них беруть участь 24 одиниці кораблів та катерів, 17 літаків, десятки одиниць озброєння та військової техніки. Крім того, з 3-ох тисяч учасників навчань половину особового складу становитимуть українські військові.

Росія закликала США відмовитися від участі в міжнародних військових навчаннях Sea Breeze-2021 на Чорному морі.

Масштабні навчання Sea Breeze-2021 не мають провокативного характеру та спрямовані на підтримання стабільності й безпеки в регіоні Чорного моря. Про це на брифінгу в Пентагоні заявив речник міністерства оборони США Джон Кірбі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі