НТА > НОВИНИ > Новини світу > Назвали ім’я першого у світі пацієнта з коронавірусом

Назвали ім’я першого у світі пацієнта з коронавірусом

Першим пацієнтом стала продавчиня на ринку в Ухані

191

Першим пацієнтом з COVID-19 стала продавчиня морепродуктів на ринку в Ухані Вей Гуйсянь.

Про це заявив доктор Майкл Воробей, керівник відділу екології та еволюційної біології Університету Арізони, Майкл Воробей, повідомляє The Guardian.

За його словами, Всесвітня організація охорони здоров’я неправильно витлумачила ранні терміни пандемії COVID-19. Так, згідно з новими звітом, перший відомий випадок інфікування коронавірусом стався 11 грудня 2019 року у жінки, що працювала на ринку Хуанань в Ухані.

Раніше повідомлялося, що першим інфікованим був 41-річний бухгалтер, який жив в десятках кілометрів від ринку.

Походження коронавірусу

У лютому 2019 рокі місія ВООЗ оприлюднила перші результати розслідування щодо походження COVID-19. Експертам вдалося отримати “важливі докази” щодо виникнення коронавірусу, проте вчені не уточнили, які саме.

У травні 2020 року розвідки США, Австралії, Нової Зеландії, Канади і Великої Британії, що входять до альянсу Пʼяти очей, звинуватили китайську владу в тому, що вона свідомо приховувала будь-яку інформацію про коронавірус, а лікарів змушувала мовчати. Уже наприкінці січня 2021 року група експертів ВООЗ, що вивчають походження коронавірусу, відвідала ринок морепродуктів в Ухані.

У жовтні цього року ВООЗ затвердила склад нової команди вчених, що поновить розслідування природи походження вірусу SARS-COV-2.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі