НТА > НОВИНИ > Львів > Назвали Лілією. Лікарі розказали деталі про підкинуту дівчинку у Львові

Назвали Лілією. Лікарі розказали деталі про підкинуту дівчинку у Львові

Немовля мало переохолодження. Температура тіла становила всього 33 градуси

3565

Уже вдруге у 2021 році у Львові знаходять покинутих немовлят. На початку травня у «Вікні життя» залишили п’ятиденного хлопчика. А сьогодні вночі о 3:30 біля воріт до пологового на вул. Якова Рапопорта знайшли щойно народжену дівчинку.

Нові деталі дізналася «Правда. Наживо» (щобудня на телеканалі NTA).

Покинули через дві години після народження

Немовля, загорнуте у рушничок, першим помітив охоронець, який робив обхід території. Чоловік одразу відніс дитину до приймального відділення, де їй надали першу допомогу та  перевели до іншого відділення.

Його колега, який заступив на зміну вже вранці, розповів, що дитинка сильно плакала: «Він почув дуже голосний плач дитини. Вийшовши побачив, що на вулиці нікого немає з людей. Це була ніч. Тобто, ймовірної мами чи ще когось не було. Лише згорток із дитинкою».

Дитина була переохолоджена, а пуповина кровоточила. Маля почали відігрівати та ввели ліки для припинення кровотечі. Лікарі з’ясували, що, ймовірно, від пологів минуло лише дві години.

«Стан її був середньої важкості, бо у неї була гіпотермія, тобто низька температура тіла. 33 градуси – це низька температура тіла.  Дуже швидко їй почали надавати допомогу – обігрівати», – описала перші хвилини перебування дівчинки в лікарні завідувачка відділення новонароджених 3-ої міської клінічної лікарні Галина Наконечна.

Також лікарі припустили, що маля народжували у домашніх умовах. На це вказує стан дитини.

«Пуповина не була нічим перетиснена. Вона її, ймовірно, витерла чимось, а потім завернула у сухий рушник. Без всякого одягу», – додає Галина Наконечна.

Вага – 3050 г, ріст – 53 см, стан дівчинки – задовільний

Наразі стан дівчинки стабілізувався і є задовільним. Вона добре їсть та спить. Її вага – 3050 грам, а зріст – 53 сантиметри.

Зараз нею опікуються неонатологи. Кажуть: уже звикли до дівчинки і намагаються їй дати якомога більше ласки та любові.

«Ми її назвали для себе – Лілія. Бо то потім ще будуть вирішувати як вона буде називатися. Тому що сьогодні день Лілії» – розповіла заступниця головного лікаря з медичної роботи 3-ої міської клінічної лікарні Наталія Чередніченко.

… Про факт залишеної дитини одразу повідомили поліцію, на місці події складено відповідний акт про покинення дитини. Після лікарні малятком буде займатися Опікунська рада. Медики  сподіваються, що малятко невдовзі знайде свою люблячу сім’ю. Адже, вже за кілька годин встигли прикипіти серцем до покинутого немовлятка.

Юлія Бундз

P.S. Більше дивіться сьогодні о 19:00 у програмі “Правда. Наживо”

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
9
Злість
1
Обіймашки
2
Шооо?
2

Коментарі