НТА > НОВИНИ > Суспільство > Назвали найпопулярніші та оригінальні імена, якими в Україні називають дітей цього року

Назвали найпопулярніші та оригінальні імена, якими в Україні називають дітей цього року

259

За останні півроку найчастіше українці називали своїх новонароджених дітей іменами Анна, Артем, Софія, Олександр.

У Міністерстві юстиції визначили найпопулярніші та найоригінальніші імена, яким називали українці своїх дітей 2021-го року. Про це повідомив офіційний сайт міністерства.

За інформацією відомства, за останні пів року найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей, стали:

серед дівчаток: Анна, Софія, Марія, Вікторія, Дарія, Вероніка, Поліна;

серед хлопчиків: Артем, Олександр, Максим, Богдан, Назар, Дмитро.

Дехто з молодих батьків таки вирішив виявити оригінальність у виборі ім’я для свого малюка. Серед трендових рідкісних імен 2021-го року є:

для хлопчиків: Ахілес, Ізмаїл, Принц, Одисей, Тамерлан, Осман, Соломон, Еней, Царь, Мойсей, Рожден, Варфоломій, Куонг Кионг, Сулейман, Ксенофонт, Златослав.

для дівчаток: Октавія, Феліція, Меліса, Божена, Весняна, Камільєна, Кассандра, Мальвіна, Санта, Квітослава, Сапфіра, Тіша, Юнона, Афіна, Есмеральда, Мадонна, Жасмін, Іскра, Златослава, Квітка, Імпєрія, Росінка, Флорентіна, Герда, Мелодісон, Іллінка, Аврора.

Нагадаємо, що незвичними іменами українці називають своїх дітей доволі часто. Дивіться відеосюжетет про це від телеканалу NTA.

Але не в іменах справах, хоча це теж важливо. Потрібно, що у подальшому дитина розвивалася на належному рівні. Зокрема, в Калуші, що на Прикарпатті, мешкає 5-річний Мирослав Федьків, якого називають справжнім вундеркіндом або ж маленьким генієм. Дитина, як стверджують батьки, самостійно вивчила не просто основи різних наук, а й освоює нюанси, яких навчають в університетах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі