НТА > НОВИНИ > Суспільство > Назвали в честь рятівника. Де зараз дівчинка, яку покинули у Новому Роздолі

Назвали в честь рятівника. Де зараз дівчинка, яку покинули у Новому Роздолі

Поліція розшукує горе-матір серед усіх жінок, що стояли на обліку в гінекологів через вагітність

3122

Немовля, яке невідома мати-«зозуля» залишила на сходах коледжу у Новому Роздолі на Львівщині, назвали в честь рятівника, охоронця навчального закладу.  Тепер дівчинка  – Анна Михайлівна Михайліна. Зараз вона перебуває під наглядом медиків.

У Новому Роздолі побувала знімальна група «Правди. Наживо» (щобудня на NTA о 19:00).

Ангел-охоронець для Анни

Дівчинку, загорнуту у шалик, знайшли вранці 16 листопада. Першим її помітив охоронець коледжу під час обходу території. Одразу викликав «швидку» та поліцію.

«Відкриваю і аж мною підкинуло. Дивлюся – дитина», – описує свої емоції охоронець Михайло Беркій.

Урешті маля назвали саме в його честь: Михайліна Анна Михайлівна. Ім’я «Анна» для дівчинки обрав сам рятівник.

За словами медиків, зараз загрози життю та здоров’ю дитини немає. Дівчинка отримала лише незначне переохолодження. Як розповіла завідувачка дитячого відділення Новороздільської міської лікарні Світлана Гнатів, дівчинка народилася природним шляхом. До лікарів потрапила з вагою 3,15 кг, довжина – 50 сентиметрів.

«Пуповина була пересічена гостро, не було надривів. Тобто або ножицями, або іншим гострим предметом. На дитині були свіжі сліди крові», – говорить завідувачка пологового відділення Новороздільської міської лікарні Галина Лесюк.

Наразі поліція встановлює обставини події та розшукує породіллю. Проти матері відкрили  кримінальне провадження – “Залишення в небезпеці”. Їй загрожує до трьох років позбавлення волі. Зокрема, правоохоронці перевіряють усіх жінок, які стояли на обліку в гінеколога і мали би народжувати в цей період.

«Це могла бути жінка з неблагополучної сім’ї або неповнолітня, яка не бажала розголошувати про свою вагітність. Перевіряємо всі версії», – повідомив заступник начальника слідчого відділення Стрийського районного управління поліції у Львівській області Олег Бегеза.

Не перше покинуте дитя у Новому Роздолі

У Новому Роздолі це вже не перший такий випадок, коли знаходили покинутих немовлят.

Три роки тому новонароджену дівчинку залишили в під’їзді будинку. Батьків так і не розшукали. Проте відразу відгукнулася сім’я, яка взяла малечу до себе. Медики сподіваються, що і маленька Анна теж невдовзі знайде свою нову родину.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
2
Шооо?
4

Коментарі