НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Названо єдину умову, за якої українцям дозволять зняти маски

Названо єдину умову, за якої українцям дозволять зняти маски

367

Обов’язкове носіння масок в Україні можуть скасувати лише тоді, коли велика частина населення пройде вакцинацію від Covid-19, 846 нових випадків якого в країні зафіксовано за минулу добу.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузин в інтерв’ю «Українській правді».

«Ми можемо розглядати скасування масок тільки тоді, коли велика частина населення провакцинується та коли буде гарантія, що жодна людина, яка знімає маску в публічному місці або місці скупчення людей, не має ризику передати інфекцію», – зазначив він.

При цьому, як сказано в пояснювальній записці і додатку до розпорядження уряду, схваленого 28-го липня, в Україні планують вакцинувати більшість дорослого населення до кінця 2021-го року.

У серпні планується зробити 6 мільйонів щеплень від коронавірусу, у вересні – 8,2 мільйона. У жовтні, листопаді та грудні планується вакцинувати по 8,5 мільйона українців. Таким чином, згідно з урядовим планом, до кінця року в Україні мають зробити 48,9 мільйонів щеплень.

Нагадаємо, що уряди Литви й Естонії відправлять в Україну більше 300 тисяч доз вакцин у рамках програми двосторонньої допомоги, а також через механізм розподілу вакцин Євросоюзу.

Учора кабінет міністрів оновив Національний план вакцинації проти коронавірусу. В Україні планують пришвидшити темпи імунізації та зробити до кінця року майже 49 мільйонів щеплень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі