НТА > НОВИНИ > Спорт > Не допустимо наруги над Львовом – секретар ЛМР Лопачак про ситуацію зі стадіоном «Україна»

Не допустимо наруги над Львовом – секретар ЛМР Лопачак про ситуацію зі стадіоном «Україна»

699

У Львівській міській раді незадоволені реакцією керівництва Української асоціації футболу (УАФ) на прохання надати чітку інформацію про те, які претензії є до львівського стадіону, де заборонили проводити матчі Української Прем’єр-ліги.

Як зазначив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак у Facebook, президент УАФ Андрій Павелко нарешті зреагував на події довкола стадіону «Україна». Він закликав місцеву владу «отямитися від емоцій і перейти до конкретних дій із порятунку стадіону «Україна».

«Добре, що пан Павелко пам’ятає славетні сторінки футбольної історії стадіону, закликаючи всіх нас спільно його рятувати. Але виглядає на те, що у Львові всі спільно рятують стадіон «Україна» від дій чиновників тієї самої футбольної асоціації», – наголосив Маркіян Лопачак.

Секретар ЛМР цілком резонно запитує, де документи, де акти огляду стадіону бодай із найменшими зауваженнями щодо безпеки чи належного рівня проведення матчів, що конкретно там треба змінювати, реконструйовувати, перебудовувати, де хоч якась аргументація, чому на стадіоні «Україна» не можна приймати матчі найвищого рівня?..

«Чому у відповідь на конкретні запитання ми отримуємо безглузді розповіді про те, що хтось «знепритомнів» і має «опритомніти»? – заявив Маркіян Лопачак. – Після довгоочікуваної реакції найвищої посадової особи українського футболу запитань стало більше, ніж відповідей».

Зокрема, виникають запитання такого характеру: де ті «відкритість та прозорість в діяльності Української асоціації футболу», про які пан Павелко розповідає ледь не в кожному своєму інтерв‘ю? Чому одній із найславетніших арен закривають доступ до Прем‘єр-ліги? Чому львів‘ян позбавляють права підтримувати СВОЇ команди на СВОЄМУ стадіоні? Чому Львів роблять заручником чиїхось незрозумілих амбіцій?

«Ми не допустимо наруги над містом. І на стадіон «Україна» однозначно повернеться великий футбол», – запевнив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, що через відсутність компромісу з «Ареною Львів» «Рух» заявив основним стадіоном для домашніх матчів Української прем’єр-ліги львівський стадіон «Україна». Однак Українська асоціація футболу оголосила список стадіонів, які станом на 9-те липня відповідають структурним критеріям категорій асоціації. І «Україна» таким чином втратила 3-тю категорію, її перевели в список стадіонів 2-ої категорії.

Львівські депутати підготували відповідне звернення до УАФ через пониження категорії стадіону «Україна». У мерії готові максимально сприяти оперативному усуненню недоліків на арені, щоб вона таки змогла приймати матчі Української Прем’єр-ліги.

Після цього стало зрозуміло, що ручний режим управління та методи шантажу від УАФ можуть призвести до занепаду знаменитого львівського стадіону, а ще Українська Прем’єр-ліга може втрати одного з учасників.

Продовжуючи справедливу боротьбу за стадіон «Україна» і його придатність до проведення ігор Української Прем’єр-ліги, «рухівці» тимчасово заявили тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича, як резервну домашню арену.

Проте в п‘ятницю, 16-го липня, на адресу «Руху» надійшов лист, у якому УАФ заборонила львів’янам проводити домашні матчі у Тернополі.

Крім того, минулого тижня у різних медіа з’явилися коментарі легенд українського футболу з негативними меседжами проти стадіону «Україна».

Сьогодні ж стало відомо, що «рухівці» звернувся до керівництва київського «Динамо» з проханням проводити свої домашні матчі на стадіоні імені Валерія Лобановського у столиці України. Кияни відповіли згодою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"