НТА > НОВИНИ > Місця > Не лише Карпати. На півночі України зафіксували землетрус

Не лише Карпати. На півночі України зафіксували землетрус

Відчути коливання землі можна було лише на верхніх поверхах будинків

262

У Чернігівській області зафіксували землетрус магнітудою 3,4.

Про це повідомив пресцентр Головної служби спецконтролю. Епіцентр землетрусу – у Корюківському районі Чернігівської області, на північ від селища сільського типу Холми, на глибині 10 кілометрів.

Експерти зазначили, що за класифікацією землетрусів його можна характеризувати, як ледь відчутний.

«Коливання відчуваються лише окремими людьми, які перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах», – пояснили у відомстві.

Нагадаємо, що у вересні поблизу Чорткова на Тернопільщині зафіксували найсильніший для України землетрус за 2021-ий рік – із магнітудою у 4,3 бала за шкалою Ріхтера.

В Івано-Франківській області 12-го жовтня стався землетрус. Проте для місцевих мешканців підземні поштовхи бути не відчутними. Його епіцентр – у Богородчанському районі на глибині 5 км. За класифікацією його віднесли до невідчутних. А інтенсивність коливань – нижче межі чутливості людей.

Наприкінці жовтня в Закарпатській області поблизу Виноградова зафіксували землетрус. Магнітуда підземних поштовхів (за шкалою Ріхтера) – 3,1 бала. Джерело землетрусу виявили в самому місті  на глибині 7 км.

Наприкінці листопада на півночі Перу стався землетрус магнітудою 7,5 бала, що спричинив пошкодження будівель. За даними Геологічної служби США, він був відносно глибоким – 112 кілометрів (70 миль), що зазвичай знижує ймовірність пошкоджень і жертв.

У жовтні в Японії в середу поблизу острова Міяко стався землетрус магнітудою 6,6 бала. Його епіцентр залягав на глибині 10 км. Повідомлень про постраждалих або руйнування не надходили, так само, як про загрози цунамі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі