НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Не мав скарг на здоров`я. Сестра назвала вакцину, якою робив щеплення студент у день смерті

Не мав скарг на здоров`я. Сестра назвала вакцину, якою робив щеплення студент у день смерті

2810

19-річний студент із Львівщини Володимир Сало, який раптово помер у той же день, коли вакцинувався, за інформацією його старшої рідної сестри, робив щеплення вакциною Pfizer.

Про це сама дівчина розповіла ексклюзивно в телефонному коментарі журналістам NTA. Також за її словами, брат не скаржився на здоров’я, тож у родині припускають імовірний зв’язок між вакцинуванням та трагедією з Володимир.

«У нього не було скарг на здоров’я. Він займався спортом. Любив з сестрою бігати біля лісу, в нього задишки навіть не було, жодних проблем. Він сам хотів вакцинуватися, хоча ми були проти цього», – повідомила старша сестра Володимира Наталія Боровець.

Хлопця уже поховали у рідному селі Добросин на Жовківщині. На прощання з ним приїхали друзі з вищого навчального закладу.

Наразі ж у Міністерстві охорони здоров’я назви вакцини не розголошують. У довідці про смерть хлопця зазначили: серцево-легеневу та коронарну недостатність і набряк легень. Остаточна причина буде відома через місяць після завершення медичних досліджень. Тоді й стане зрозуміло, чи є зв’язок між щепленням та смертю.

Водночас міністр освіти і науки Сергій Шкарлет сьогодні заявив, що смерть 19-річного студента сталася не через щеплення.

“Облетіло певні мережі повідомлення стосовно хлопчика 19 років, але там є причина і вона буде оприлюднена. Причина не у вакцинації”, – сказав Шкарлет.

Нагадаємо, Володимир Сало помер 13 вересня – через кілька годин після вакцинації. Це сталося 13 вересня на Київщині у місті Буча, де у приватному виші на філології і навчався хлопець. За словами рідних,  він вакцинувався о 14:30, до вечора у хлопця піднялась температура – а вже о  пів на дев’яту вечора зник пульс і Володимир перестав дихати. Медики реанімували Володимира впродовж години, втім,на жаль, безрезультатно.

Три інші смерті після вакцинації в Україні. Чи був зв’язок із щепленням

Нагадаємо, що такі випадки вже траплялися в Україні. У жодному прямого зв’язку між щепленням від коронавірусу та причинами смерті офіційно не підтвердили.

Зокрема, в Києві жінка померла від коронавірусу після вакцинації першою дозою препаратом Moderna. Вакцину вона отримала того самого дня, коли проявилися симптоми хвороби. Згідно з аналізами і представленою медичною документацією, причинно-наслідкового зв’язку з вакциною немає.

У Вінницькій області помер 47-річний чоловік невдовзі після щеплення вакциною Pfizer. Через декілька годин після уколу чоловік поскаржився на слабкість і нудоту, а пізніше знепритомнів. Лікарі швидкої, які прибули на виклик, врятувати його не змогли.  Причиною смерті чоловіка попередньо назвали гостру серцево-судинну недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

Провізор із Чернівців, який помер після вакцинації від коронавірусу, хворів на серцево-судинні захворювання, діабет. А помер він не через вакцинацію, а через мозковий інсульт.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі