НТА > НОВИНИ > Новини політики > Немає тут «пояснень» чи «виправдань». Лопачак – про безглузду тезу «спорт поза політикою»

Немає тут «пояснень» чи «виправдань». Лопачак – про безглузду тезу «спорт поза політикою»

345

Секретар Львівської міської ради, член партії «Свобода» Маркіян Лопачак відреагував на скандал навколо української бронзової призерки Олімпіади Ярослави Магучих, яка після закінчення змагань сфотографувалася та обійнялася з росіянкою Марією Ласіцкене.

На «захист» легкоатлетки став львівський каратист Станіслав Горуна, який у виголосив безглузду тезу про «спорт поза політикою».

Натомість Маркіян Лопачак вважає: «Не може спорт бути «поза політикою». Не може культура бути «поза політикою». Не може наука бути «поза політикою». Не може бути «нєважна на каком язикє». Ні тепер, в час війни. Ні будь-коли, в принципі. І нема тут «особливих обставин», «пояснень» чи «виправдань». Є тільки два варіанти. Або ти поважаєш і захищаєш свою Державу. Або ти просто не гідний бути її громадянином».

Нагадаємо, що раніше із цього приводу висловився єдиний український золотий медаліст токійських Ігор – борець греко-римського стилю та народний депутат України Жан Беленюк.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, троє львів’ян, які вибороли медалі на літніх Олімпійських іграх в Токіо, отримають від мерії квартири у подарунок.

Активіст і ветеран російсько-української війни Антон Петрівський назвав це “блюзнірством”, наголосивши на тому, що каратист Станіслав Горуна 2015-го та 2016-го років неодноразово відвідував Росію із семінарами.

Варто зазначити, що 2020-го року спортсмена Горуну обрали депутатом Львівської районної ради від партії «Самопоміч». 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі