НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Не можна говорити, що загрози не існує. У Росії завжди плани коригуються”, – ексміністр оборони Загороднюк

“Не можна говорити, що загрози не існує. У Росії завжди плани коригуються”, – ексміністр оборони Загороднюк

204

Загроза, яка склалась на кордоні з Росією дійсно є серйозною. Втім, ні в якому разі не можна панікувати, адже у Путіна ніколи не має планів. Він спочатку оцінює ситуацію, а вже тоді коригує свої плани.


 Таку думку висловив ексміністр оборони та голова правління центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк в ефірі ток-шоу «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA.

За його словами, наразі ситуація на кордоні з Росією не стала гіршою, а істерія у світових ЗМІ вже зменшилась. Адже загрозу вони вже не називають невідворотньою та коригують свої позиції. 

Загроза була реальною. Ні в якому випадку не потрібно говорити, що її не має чи не існує. Російська влада не будує свої дії на одній стратегії. Тобто, в них не має однієї цілі чи варіанту. Саме тому, ні в якому разі не можна намагатись заглянути Путіну в голову і здогадатись, що він хоче. Адже, вони дивляться на реакції України та світу й далі коригують свої плани”, – розповідає ексміністр оборони

Він також зазначив, що багато в чому дії агресора залежать реакції світу. Втім ми маємо захищати свою країну та не панікувати. Адже паніка зіграє тільки на руку агресору. Ексміністр запевняє, що наразі ситуація не на користь Путіну.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що українській розвідці відомі імена потенційної “п’ятої колони”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі