НТА > НОВИНИ > Війна > Не на часі. Резніков залишається міністром оборони України

Не на часі. Резніков залишається міністром оборони України

В Україні існують ризики для системи в цілому перед «Рамштайном», враховуючи можливий наступ загарбників

280

Цього тижня відставок і призначень у Міністерстві оборони України не відбудеться. На тлі загроз і загальної ситуації на фронті це визнали недоцільним.

Про це членкиня комітету з питань національної безпеки й оборони, народна депутатка Мар’яна Безугла від «Слуги народу» заявила у коментарі Суспільному.

«Щодо Міноборони та Мінстратегпром – поки що призупинили, цього тижня відставок і призначень не відбудеться. Ризики для системи в цілому перед «Рамштайном», враховуючи можливий наступ, оцінюємо», – зазначила вона.

Про те, що кадрові зміни в сфері оборони протягом цього тижня не відбудуться, написав у соціальних мережах і голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Водночас, за його словами, очікується призначення очільників МВС і СБУ.

Раніше стало відомо, що на найближче засідання Верховної ради винесуть питання про звільнення Олексія Резнікова з посади голови Міністерства оборони України. Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія також повідомив, що Олексій Резніков у рамках уряду переводиться на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва.

Резніков навіть встиг прокоментував можливе рішення щодо своєї відставки. Він сказав, що жоден чиновник не вічний на своїй посаді, однак зазначив, що в будь-якому разі працюватиме для перемоги України. Він також висловив сподівання, що його фах юриста дозволить Україні «не просто перемогти у війні, а ще потім покарати військово-політичне керівництво Росії».

Інформація про можливу відставку Резнікова з’явилася на тлі справи про ймовірне розкрадання коштів на закупівлях харчів для Збройних сил України за участі Міністерства оборони.

Нагадаємо, що вчора Давид Арахамія казав, що Олексія Резнікова на його посаді змінить Кирило Буданов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі