НТА > НОВИНИ > Війна > Не перший і не останній випадок. Генерал про розстріл за “Слава Україні!”

Не перший і не останній випадок. Генерал про розстріл за “Слава Україні!”

1589

Розстріл українського військового за гасло “Слава Україні” – це не є унікальний чи дивний випадок у поведінці росіян.

Про це заявив в ефірі “Народного Толк-Шоу” генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан.

“Ми пам’ятаємо, як сепаратисти поводилися на окупованій частині Луганщини, Донеччини. Що вони творили з патріотами, нашими військовими. Що витворяли ті ж “висококваліфіковані” лікарі російського походження. Це в природі московитів. І ця природа тягнеться ще з часів Івана Грозного”, – каже генерал-лейтенант.

Василь Богдан нагадав, звідки пішли назва росіян “кацапи”. Йдеться про облогу Казані, коли військо Грозного запропонувало мешканцям здатися, гарантуючи їм безпеку, а потім обеззброєне місто повністю вирізали. Саме після цього московитів почали називати “хасапами”, що у перекладі з татарської означає “різник”, “м’ясник”.

“А далі вся історія Романівської імперії, Радянської імперія засвідчила, що московитська поведінка до народів, етносів, націй, які хотіли вийти зі складу цих імперій, завжди пов’язана із каральними акціям, геноцидом, терором і фізичним винищенням”, – каже Василь Богдан.

Генерал переконаний, що жахливий випадок розстрілу українського військового, яке записали на відео, радше за все, не є першим подібним, і, мабуть, не останнім. Поведінка російських окупантів із військовополоненими не має жодного стосунку до міжнародного права, Женевських конвенцій чи звичайної людяності.

“І я би додав, що ми при цьому ще й спостерігаємо повне банкрутство міжнародних організацій у ХХІ щодо питань відстоювання хартій, статутів, міжнародного права”, – наголосив ветеран розвідки.

Василь Богдан додав, що, однозначно, після ідентифікації страченого воїна йому мають присвоїти звання Героя України посмертно. Водночас, держава не повинна обмежуватися відкриттям кримінальних проваджень, розслідуваннями, а й виходити на рішення Генасамблеї ООН, щоб урешті позбавити РФ постійно членства у Радбезі, бо інакше ця Організація остаточно перетвориться на трибуну пустослів’я.

Нагадаємо, у понеділок з’явилося відео, на якому росіяни розстріляли українського військовополоненого після слів “Слава Україні!”. За попередніми даними, убитий  – це воїн 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"