НТА > НОВИНИ > Новини політики > Не підтримав санкції проти Медведчука. Разумков пояснив свою позицію

Не підтримав санкції проти Медведчука. Разумков пояснив свою позицію

266

Голова ВРУ Дмитро Разумков розповів, чому не підтримав введення санкцій проти кума Путіна, народного депутата від фракції «ОПЗЖ» Віктора Медведчука.

«Я переконаний, якщо будь-який громадянин, якимось чином фінансує тероризм і помагає «ЛНР» та «ДНР», він повинен понести покарання не у форматі санкцій, а у вигляді кримінальної відповідальності. Для цього в нас є багато статей, і державна зрада в тому числі», – пояснював він під час брифінгу у Львові, де має робочу поїздку.

 

На його думку, зараз санкції застосовують для тих, кого не можливо «дістати» із Росії чи територій «ДНР» та «ЛНР».

Крім цього, додав, що всі дії проти громадян повинні бути у межах кримінально-процесуального кодексу, а верховенство – ключовим у стінах Ради.

«Ми всі прагнемо вступити до Європейського Союзу. Поцікавтеся як там ставляться до верховенства права. Воно для нас має бути ключовим. Впевнений, що це правильний шлях. Але починати потрібно з кожного з нас», – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, голова Верховної Ради Дмитро Разумков розпочав робоче «турне» на Львівщині. Спершу спікер відвідав концерн «Електрон», потім – Львівський бронетанковий завод.

Софія Лепех

Фото: Марія Шиманська

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі