НТА > НОВИНИ > Новини політики > Не потерпимо зазіхань на нашу свободу: “Рух опору капітуляції” кличе людей на Майдан

Не потерпимо зазіхань на нашу свободу: “Рух опору капітуляції” кличе людей на Майдан

725

Політична організація “Рух опору капітуляції” кличе людей на Майдан 21 листопада, щоб гідно відреагувати на брехню влади у справі “Вагнерґейту”. 

Про це йдеться у фейсбуці організації.

“В День Гідності та Свободи 21 листопада зустрінемося о 17:00 на Майдані Незалежності. Ми відзначимо річницю початку Революції Гідності та нагадаємо владі, що не потерпимо принижень та зазіхань на нашу свободу”, – говориться в повідомленні.

В організації підкреслили: “Влада півтора роки брехала нам про “Вагнерґейт”, вважаючи, що можна безкарно дурити громадян. На кордонах Росія нарощує присутність своїх військ. В країні піднімає голову олігархат, попри обіцяну владою деолігархізацію. А на тлі проросійського реваншу владу в країні узурпує Єрмак”.

У “Русі підкреслили, що в 2013-14 українці не дали їм брехати і захистили гідність. Сьогодні наш обов’язок гідно відзначити день, що увійшов в історію, як День Гідності і Свободи”.

Запрошуються всі. Початок 21 листопада в неділю о 17:00 на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, вночі 29 липня 2020 року в Білорусі затримали 32 іноземних бойовиків. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати ситуацію напередодні президентських виборів. Частина затриманих значаться в базі “Миротворця” як ті, хто воював на Донбасі і в Сирії. Російський терорист Захар Прилєпін підтвердив, що серед затриманих в Білорусі найманців є колишні бойовики його “батальйону”.

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК “Вагнер”, проігнорувавши запит України на їх екстрадицію.

24 червня Володимир Зеленський підтвердив підготовку спецоперації щодо “вагнерівців” і порівняв її із захопленням літака Ryanair в Мінську. Також Зеленський заявив, що спецоперація щодо “вагнерівців” – ідея інших країн і Україну максимально втягували в це питання. Крім того, президент розповів, що сам особисто передав Лукашенку інформацію про “вагнерівців”: Я подзвонив і попередив його.

15 листопада 2021 року Тимчасова слідча комісія ВР представила звіт з розслідування зриву спецоперації із затримання бойовиків ПВК “Вагнер”: “Операцію щодо “вагнерівців” проводило ГУР МО. Хто її скасував – невідомо, але точно не Зеленський”.

17 листопада вийшло розслідування Bellingcat та The Insider щодо операції проти “вагнерівців”. Згідно з опублікованим 17 листопада 2021 року розслідуванням Bellingcat, Єрмак на завершальному етапі операції із затримання найманців ПВК Вагнера, наприкінці липня 2020 року, “запропонував відкласти” її на тиждень. Саме тоді президент Володимир Зеленський досяг домовленності про припинення вогню на Донбасі. За словами тодішнього директора ГУР Василя Бурби, ОП вважав, що якщо спецоперація продовжуватиметься відповідно до плану та завершиться затриманнями 25 липня, тишу на Донбасі не буде встановлено.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі