НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Не пролежав і дня. У Львові відкрили ветеранську кав’ярню із креативним «килимком»

Не пролежав і дня. У Львові відкрили ветеранську кав’ярню із креативним «килимком»

33 виклики поліції: маркетинговий хід викликав емоційну реакцію у містян. Не всі одразу зрозуміли суть задуму.

472

Фото прапора, так званої «ДНР», замість килимка на вході до закладу наробило чимало галасу у мережі. Не усі львів’яни зрозуміли, що це не популяризація терористичного прапора, а акт наруги над сепаратистською символікою («Правда. Наживо» о 19.00 годині на NTA).

33 виклики поліції

Така креативна ідея творців кав’ярні викликала чимало емоцій у львів’ян. Особливо у тих, хто проїжджав у транспорті повз ветеранську кав’ярню.

«Було 33 виклики поліції. Можливо, на місці людей я б зробив так само. Люди, які проходили повз, уже могли зрозуміти, що це жодним чином не популяризація терористів», – розповідає бариста Ігор Фльорко.

Ті ж, хто заходив на каву, одразу розуміли в чому родзинка затії – з радістю долучалися до топтання прапора терористичного угруповання.

«Це хороша ідея, насамперед маркетингова. Ціль – привернути увагу», – вважає відвідувач кав’ярні Владислав.

«Цікава ідея, підтримую! Оригінально і ще раз підкреслює, що об такий прапор треба витирати ноги», – додає львів’янин Віктор.

Правда довго килимок не пролежав, його так стоптали, що довелося викинути.

Засновники кав’ярні – ветерани війни

Кав’ярню заснували – Ігор Фльорко та Ростислав Грицьків. Розповідають, що ідея займатися благодійністю прийшла до них ще у 2017-му, коли були на лінії фронту.

Таким чином, хочуть долучитися до допомоги військовим, які зараз на Сході. А прапор замість килимка – це спосіб привернути увагу. А ще нагода нагадати людям, що війна триває.

Засновники обіцяють, що 10% від продажу буде йти на потребу армії: «Тобто, на підрозділи, які потребують допомоги», – каже Ростислав Грицьків.

«Є у нас такий напій «Повстанські бджоли», який став фаворитом серед холодних напоїв у відвідувачів», – додає Ігор Фльорко.

Тепер ветерани мріють, щоб у кав’ярні було багато відвідувачів. Аби в майбутньому створити мережу закладів ветеранської кави.

Юлія Бундз

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі