НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Не відкладайте спілкування з рідними на потім. Винники провели Небайдужий сімейний день

Не відкладайте спілкування з рідними на потім. Винники провели Небайдужий сімейний день

315

Сьогодні, 20 травня, у Винниках біля Львова відбувся Небайдужий сімейний день, який організувала місцева громада за підтримки волонтерів і благодійників. Особливими гостями свята стали родини, діти, яким довелося покидати рідні домівки через війну.

Мешканці Винник отримали змогу провести спільно день у колі сім’є за майстер-класами приготування піци для матусь, аукціоном малюнків від Студії «Гранат», розіграшами та частуваннями українськими стравами.

«Передусім хочеться подякувати нашим воїнам, завдяки яким ми зараз можемо бачити дитячі посмішки. Ми звикли відкладати на потім сімейну прогулянку в парку чи ігри з дітьми. Та війна показала нам інший світ. Дала зрозуміти, що не варто відкладати щось на завтра. Треба жити життя тут і зараз. Сьогодні на площі було багато діток, які змушені були втікати від війни. І нехай вони далеко від дому, але нам, дорослим, дуже хочеться зберегти для них дитинство і віру у добро», – підтримав ідею свята та допоміг із його організацією відомий бізнесмен, почесний президент ФК «Рух» Григорій Козловський.

Також до проведення Сімейного дня долучилися БФ “Домівка Милосердя”, Charitable Foundation “Home of Mercy”

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі