НТА > НОВИНИ > Війна > Нема тепла, світла. По нас б’ють звідусіль, – міський голова Маріуполя

Нема тепла, світла. По нас б’ють звідусіль, – міський голова Маріуполя

У Маріуполі окупанти б’ють по соціальній інфраструктурі

927

Бої у Маріуполі не припиняються ні на хвилину. Місто накривають важкою авіацією, зруйнована соціальна інфраструктура. Зараз у місті нема електроенергії, а відтак проблеми з теплом та зв’язком.

Про це у всеукраїнському марафоні повідомив наприкінці доби 1 березня міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Ми вже 5 днів перебуваємо перед артобстрілами, б’ють авіацією, «Градами». Б’ють по соціальній інфраструктурі, будинках, школі. Є багато поранених і вбитих серед цивільного населення. Зараз у місті нема світла і тепла», – розповів Бойченко.

За його словами, «російські нацисти» сунуться зі всіх сторін і мають справу з відсіччю батальйону «Азов», Нацгвардії, ЗСУ.

«Нас захищають найкращі. У місті є просто героїчні підприємства, які продовжують працювати, навіть під обстрілами намагаються відновити електропостачання, щоб у Маріуполі з’явився зв’язок, а, головне тепло. Завезли 150 тон зерна на соціальний хліб. Ми тримаємося», – каже міський голова.

Він переконаний, що мета ворога зараз одна – вбивати мирне населення.

«Вчора хотіли евакуювати людей із розбитої Волновахи, так вони розстріляли гуманітарний комвой. Вони – російські нацисти, які займаються геноцидом. Але навіть якщо в нас закінчать кулі, ми будемо гризти їх зубами, щоб зберегти український Маріуполь», – заявив Вадим Бойченко.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі