НТА > НОВИНИ > Суспільство > Немає води та електроенергії. В окупованому Сєвєродонецьку люди не зможуть перезимувати – Гайдай

Немає води та електроенергії. В окупованому Сєвєродонецьку люди не зможуть перезимувати – Гайдай

Майже всі люди, які спробували повернутися, зрозуміли, що перезимувати в цих умовах неможливо, і виїхали знов

209

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що в окупованому Сєвєродонецьку немає ні води, ні електроенергії, через що перезимувати в таких умовах буде неможливо. Люди виїжджають з міста.

Про це Гайдай написав у телеграмі.

«Ані світа, ані води в Сєвєродонецьку немає. Не працює й система каналізації – в місті відсутні спеціалісти необхідного рівня для відновлення комунікацій.

Майже всі люди, які спробували повернутися в місто, побули там декілька днів, зрозуміли, що перезимувати в цих умовах неможливо, і виїхали знов», – зазначив він.

За його словами, в місті також зруйновані приміщення мережевих магазинів, через що продукти туди завозять з інших населених пунктів.

Гайдай зауважив, що окупаційна влада все ще намагається створити картинку «відновлення життя». Зокрема, коли до Сєвєродонецька приїжджає російське телебачення, місцевим мешканцям починають роздавати харчові набори.

Нагадаємо, що Україна розпочинає підготовку до найскладнішого в історії України опалювального сезону.  Відтак, російські війська зруйнували більш ніж 200 котелень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі