НТА > НОВИНИ > “Неможливо перемогти військо, чисельність якого невідома” – Зеленський привітав волонтерів з міжнародним днем

“Неможливо перемогти військо, чисельність якого невідома” – Зеленський привітав волонтерів з міжнародним днем

512

Президент Володимир Зеленський заявив, що волонтерство зробило Україну непереможною у 2014 році і продовжує робити її непереможною сьогодні.

Про це він заявив на урочистостях з нагоди Міжнародного дня волонтера на території комплексу “Мистецький Арсенал” у Києві, повідомляє сайт президента.

“Бо неможливо перемогти військо, чисельність якого невідома. Армію, до лав якої в одну мить стають десятки, сотні тисяч, мільйони небайдужих”, – зазначив Зеленський.

Президент також додав, що українці завжди допомагали одне одному в біді, та 2014 року поняття “українці” й “волонтери” стали синонімами.

Після виступу відбулося нагородження державними відзнаками волонтерів та привітання їх з міжнародним днем.

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога: у дитячих притулках, будинках літніх людей, в стаціонарах лікарень. В Україні у це свято говорять про волонтерів, які допомагали і допомагають нашим військовим на Сході країни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"