НТА > НОВИНИ > Ненадходження коштів в особливо великих розмірах: податківці викрили схему на ОПЗ

Ненадходження коштів в особливо великих розмірах: податківці викрили схему на ОПЗ

126

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора викрили масштабне ухилення від сплати податків на суму понад 41 мільйон гривень в рамках давальницької схеми на Одеському припортовому заводі.

Про це повідомляє сайт ДФС. Правоохоронці встановили, що службові особи підприємства у Києві 2020-го року реалізовували товарно-матеріальні цінностей поза податковим та фінансовим обліками, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.

Підприємство купувало природний газ для подальшої передачі на ОПЗ для виготовлення аміаку та карбаміду, який експортували та реалізовували на території України. Правоохоронці виявили надлишок виготовленого карбаміду, який надалі, за оперативними даними, реалізовували за готівкові кошти без відображення в податковій та фінансовій звітностях.

За попередніми підрахунками, сума завданих державі збитків – 41 мільйон гривень.

У Києві та в Одеській області проведено обшуки. Вилучено фінансово-господарські документи, які підтверджують вчинення кримінального правопорушення. Триває досудове розслідування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі