НТА > НОВИНИ > Події > Неповнолітня дівчина через мінне поле втекла з так званої «ДНР»

Неповнолітня дівчина через мінне поле втекла з так званої «ДНР»

170

Поліція Донеччини взяла під опіку 16-річну дівчину, яка вчора близько 23:00 вийшла на позиції Збройних сил України з боку так званої «ДНР» біля смт. Верхньоторецька. Як повідомив портал міністерства внутрішніх справ, «вона разом із бабусею, яка є її опікуном, проживає у Горлівці та має паспорт так званої «Донецької народної республіки».

Правоохоронці встановили, що дівчина після відпочинку з друзями, перетнувши мінні поля, свідомо прийшла на лінію розмежування. Вона повідомила про бажання проживати на території неокупованої України. Зі слів дівчини, вона має родичів у Західній Україні.

Зараз дівчиною опікується ювенальна поліція Донеччини та соціальна служба. «ЇЇ оглянули медики, тілесних ушкоджень не має, – зазначено в повідомленні. – З дівчиною працюють психологи. До встановлення всіх обставин неповнолітня перебуватиме у притулку під наглядом поліцейських та працівників органів опіки дітей».

Нагадаємо, що минулого року львів’янку під час візиту до родичів у так звану «ДНР» намагалися завербувати російські спецслужби.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі