НТА > НОВИНИ > Спорт > Довбииииик!!! Як польські коментатори екстазують від голу збірної України

Довбииииик!!! Як польські коментатори екстазують від голу збірної України

277

Учорашній матч Євро-2020 між збірними України та Швеції викликав чимало емоцій у футбольному світі. Наших сусідів поляків він теж зачепив за живе. На головному каналі польського телебачення у притаманній для себе емоційній манері вони відреагували на гол Артема Довбика на компенсованій хвилині екстра-тайму.

При цьому особливо відзначили дії у цей визначальний момент Олександра Зінченка, який віддав гольову передачу. Мовляв, саме так футболіст, який представляє великий клуб «Манчестер Сіті», і повинен грати у ключових епізодах.

Отримав свою порцію похвали і головний тренер збірної України. «Несамовитий Андрій Шевченко отримав цей матч у подарунок і виграв його. Він вийшов до наступного раунду турніру, щоби стати героєм України», – вигукував один із польських телекоментаторів.

Відео з Facebook-сторінки Богдана Миськіва

Нагадаємо, що вчора пізно ввечері збірні України та Швеції видали тактичний матч в 1/8-ій фіналу Євро-2020, і переможцями в ньому виявилися «синьо-жовті» з України – 2:1 в екстра-таймі.

Після перемоги над Швецією збірна України проведе матч 1/4-ої фіналу Євро-2020 проти команди Англії 3-го липня в Римі на «Стадіо Олімпіко». Та потрапити на  гру для вболівальників з України навіть дуже проблематично.