НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Netflix презентував трейлер 5 сезону “Паперового будинку”

Netflix презентував трейлер 5 сезону “Паперового будинку”

486

Компанія Netflix випустила трейлер довгоочікуваного 5-го сезону кримінального серіалу “Паперовий будинок” (Money Heist).

Трейлер можна побачити на офіційному Youtube-каналі Netflix.

П’ятий та фінальний сезон складатиметься із 10 епізодів. Перша частина серіалу вийде уже через місяць – 3 вересня, а друга – 3 грудня.

У фінальному сезоні влада країни нарешті вирішила залучити до затримання злочинців військових. Відтак, головним героям доведеться поборотись у вирішальній битві. Наразі у трейлері найбільше уваги привернув персонаж із позивним Берлін, який пожертвував собою в останній серії  четвертого сезону.

Ба більше, у складній ситуації опиниться, ймовірно, Професор, який з самого початку придумав та організував пограбування.

Додамо, “Паперовий будинок” – це іспанський драматичний телесеріал про пограбування, який створив Алекс Піна. Серіал зняли у стилі фільм-пограбування або кримінальна драма. Дія розгортається навколо групи авантюристів на чолі з Професором, яка намагається пограбувати Іспанський королівський монетний двір.

Серіал став успішний у своїй країні, однак згодом ним зацікавився американський стрімінговий сервіс Netflix, який викупив права на міжнародний показ.

Газета «Нью-Йорк таймс» внесла “Паперовий будинок” до списку кращих іноземних телесеріалів 2018 року. За даними IMDb, у 2020 році драма опинилася на другому місці в рейтингу найбільш популярних серіалів серед користувачів сайту.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі