НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Ветеран АТО. Чоловіка, який погрожував підірвати гранатою Кабмін, затримали

Ветеран АТО. Чоловіка, який погрожував підірвати гранатою Кабмін, затримали

120

У Києві провели спеціальну поліцейську операцію. Упродовж певного часу з чоловіком, який увірвався в приміщення Кабінету міністрів, проводили перемовини. В результаті нападника затримали.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив на брифінгу, що чоловік був учасником АТО, свого часу мав дотичність до батальйону “Айдар”.

Сьогодні зранку, ввірвавшись у Кабмін, він заявив, що «сяде на десять років і живим звідси не піде». Щоправда, про конкретні його вимоги з’ясувати так і не вдалося.

Відео того, що відбувалося, опубліковано на Facebook-сторінці «Стоп корупції». Достеменно не відомо, що в руках у чоловіка – справжня граната чи муляж. Але він погрожував вирвати чеку і підірвати будівлю.

м

До Кабміну приїхали спецпризначенці. До штурму будівлі справа не дійшла. Із невідомим із гранатою, який погрожував підірвати будівлю, провели успішні перемовини.

“У випадку відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка застосують поліцейські заходи, передбачені законом”, — повідомляли правоохоронці.

Відкрито кримінальне провадження за чотирма статтями. Зокрема, йому інкримінують статтю 147 ККУ (захоплення заручників), йому буде загрожувати до 15-ти років в’язниці.

Нагадаємо, що два тижні тому в Києві у приміщенні «Укрсіббанку» жінка кинула «коктейль Молотова» і погрожучи пістолетом забрала кошти у касирів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі