НТА > НОВИНИ > Новини світу > Незадоволена Росія не бачить підстав для продовження переговорів зі США

Незадоволена Росія не бачить підстав для продовження переговорів зі США

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг теж визнав, що розбіжності з Росією зараз складно подолати

120

Заступник голови Міністерства зовнішніх справ Росії Сергій Рябков заявив, що підстав для нових зустрічей зі США щодо «гарантій безпеки» поки що немає.

Про це повідомив RTVI. У Росії незадоволені результатами переговорів.

«Без з’ясування того, чи є хоча би якийсь ресурс, якийсь запас гнучкості з того боку з якихось серйозних сюжетів, підстав сідати за стіл переговорів найближчими днями, знову збиратися і розпочинати ці ж самі обговорення я не бачу», – сказав Рябков.

Також прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що переговори Росії і США за результатами раундів у Женеві і Брюсселі виявилися невдалими.

Учора в Брюсселі відбулося засідання Ради Росія-НАТО. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що у сторін розбіжності, які складно подолати.

А 10-го січня в Женеві відбулися переговори США і Росії щодо «гарантій безпеки». Після них у Росії заявили, що не збираються знову нападати на Україну, а США пообіцяли серйозні санкції.

Нагадаємо, що представники демократів у Сенаті США незабаром оприлюднять новий пакет санкцій проти Росії на випадок її вторгнення в Україну.

Нагадаємо, що на початку цього тижня США та Росія провели у Женеві перші переговори стосовно так званих «гарантій безпеки», які запропонувала Москва. Перемовини, за підсумками яких суттєво зблизити позиції сторін не вдалося, тривали майже вісім годин.

Політичні експерти наголошують, що події в Казахстані не здатні надовго відвернути увагу Росії від агресії проти України. Навіть більше – повернення найбільшої центральноазійської держави під повний вплив Кремля збільшує ризики для Києва.

Україна стане учасником військових навчань Sea Breeze-2022. Наші прикордонники взаємодіятимуть із представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО і партнерів Альянсу в морському, авіаційному та сухопутному компонентах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі