НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Ні кроку назад». Зеленський виступив на сесії представницького міжнародного саміту

«Ні кроку назад». Зеленський виступив на сесії представницького міжнародного саміту

Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна вважатиме перемогою у війні проти Росії

403

Україна зараз перебуває на новому етапі війни з Росією, яка зухвало здійснила напад 24-го лютого.

Таку заяву український президент Володимир Зеленський зробив під час промови на сесії Wall Street Journal CEO Council Summit.

«Ми зараз бачимо, що не відступаємо. зараз це вже новий етап. десь ми стоїмо, якісь території заблоковані, там ми чекаємо на відповідну техніку з нашого боку, щоби ми могли тиснути та просуватися вперед, а на деяких територіях ми просуваємося вперед. Тому ні кроку назад», – закликав він.

За словами Зеленського, неможливо все й одразу. Спочатку треба зробити відповідні кроки, щоби зупинити війну, а потім вже вступить в силу дипломатія.

«Бажано зробити перший етап, і ми його зробили – зупинили Росію, її просування вперед. Другий етап – максимально зробити так, щоби Росія відійшла з нашої території. зараз ми на другому етапі», – зазначив він.

Вже третім етапом, на думку Зеленського, стане максимальне відновлення територіальної цілісності.

«Там, де можна знайти ті чи інші компроміси завдяки діалогу на словах, а не зброєю, Україна буде це робити, але показуючи свою позицію, як рівноправний партнер у будь-якому діалозі», – додав Зеленський.

Він також розповів, що Україна вважатиме перемогою у війні проти Росії.

«Відновити територіальну цілісність. Наше завдання номер один – відправити та дотиснути війська Росії на ті території, де вони перебували до 24-го лютого. Ми розуміємо, що відновити територіальну цілісність повністю з тимчасово окупованим півостровом Крим складно, і все ж я вважаю, що ми зможемо потім, показавши свою міцність, а ми її демонструємо, перейти на дипломатичний шлях, бо будь-яка війна закінчується дипломатією», – зазначив Зеленський.

Український президент висловив впевненість, що Україні вдасться витиснути Росію, і все закінчиться перемовинами, однак коли це відбудеться, поки що не відомо.

«Тому я вважаю, що нам треба витримати, витиснути завдяки тій чи іншій зброї, підтримці санкційній, Росію максимально з нашої території. У будь-якому випадку все одно закінчиться тим чи іншим форматом перемовин. Скільки це триватиме, не можу сказати, тут у мене гарантій немає», – зауважив Зеленський.

За його словами, ефективну реакцію світу на збройну російську агресію можуть забезпечити:

  • повна ізоляція агресора, насамперед економічна;
  • належна допомога Україні, щоби вистояти в цій війні та зберегти свободу;
  • відновлення зруйнованого війною.

«Коли це відбудеться, і Росія, і кожен інший потенційний агресор побачать, що війна не допомагає нічого досягнути», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що шостий пакет санкцій Євросоюзу включатиме відключення російського Сбербанку від SWIFT. Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що відмова від російської нафти буде поетапною.

Державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Великої Британії Елізабет Трас провели розмову. Головною темою стала ситуація в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі