НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ні пройти, ні проїхати: мешканці смт Шкло на Львівщині скаржаться на жахливу дорогу

Ні пройти, ні проїхати: мешканці смт Шкло на Львівщині скаржаться на жахливу дорогу

Центральна дорога, що у селищі Шкло на Львівщині – це страшний сон для водіїв. Мешканці кажуть, що її не можуть відремонтувати вже протягом чотирьох років.

485

За словами місцевих, поточний ремонт дороги на вулиці Львівській зовсім ненадійний. Кількість ям тут не злічити. Неможливо ні пройти ні проїхати.


 

«Дорога дуже погана. Трошки її ремонтували, підсипали щебінь, але то таке, тимчасове, дощ пішов, щебінь розлетівся і все», – Леся, місцева мешканка. 

А водії, проїжджаючи цією ділянкою, не лише втрачають нервові клітини, а й чимало грошей.

«В п`ятницю піддон розбив, тут в Шклі. Що нам робити, кому скаржитись?», – каже водій Іван. 

«Без матів скажу просто капєц. Буквально 2 тижні тому зробив повністю ходову і вже знову стукає, нема нікому ні пожалітися, ні нічого», – жаліється водій Андрій.

«Дурак робив ту дорогу. Там зробив, де ніхто не їздить, а де люди їздять, там не роблять», – бідкається ще один чоловік за кермом. 

Водночас староста селища Надія Козак переконує: власними силами нічого конкретного зробити не може: “Може староста тільки надати інформацію в Новояворівську міську раду, що є таке проблемне питання. Я надавала вже не один раз, в  усній формі».  

Те, що ця ділянка справді жахлива не заперечує і голова Новояворівської ОТГ, до якої входить Шкло, Володимир Мацелюх. Але каже: дорога, на балансі не громади, а департаменту дорожнього господарства Львівської обласної держадміністрації. Тому все, що він може зробити це комунікувати із ЛОДА. 

“Там вже просто немає що латати. Якщо би навіть хотіли латати, то там не полатаєш. Так, це є незручності. Я теж цією дорогою їжджу, розумію, що так дальше бути не може”, – каже Володимир Мацелюх. 

Протяжність усієї дороги майже 2 кілометри. Торік її встигли відремонтували лише частково за кошт Міжнародної технічної допомоги.

“Зараз залишилось 780 метрів її доробити. Минулого року, врховуючи погодні умови, ми не встигли її завершити. Цього року кошти на ремонт цієї дороги передбачено і як тільки буде відповідна погода, розпочнеться ремонт”, – розповідає заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. 

Додамо, що на ремонт проблемної ділянки передбачили 3 мільйони гривень. 

 

Марта Занюк

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"