НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Ні війні в Україні». Український олімпієць влаштував акцію протесту в Пекіні

«Ні війні в Україні». Український олімпієць влаштував акцію протесту в Пекіні

Під час виступів на Олімпіаді-2022 скелетоніст Владислав Гераскевич провів мовчазний протест перед телекамерами

611

Український скелетоніст Владислав Гераскевич продемонстрував плакат «No war in Ukraine» після третьої кваліфікаційної спроби в чоловічому скелетоні на Олімпіаді-2022 у Пекіні.

Закінчивши свій виступ, Гераскевич, йдучи повз камери, провів мовчазний протест, підготувши звернення до телеглядачів. У ньому він продемонстрував напис на плакаті «Ні війні в Україні».

У чоловічому скелетоні він був єдиним представником України. Перший змагальний день українець закінчив на 16-ій позиції. Завдання-мінімум він виконав, потрапивши в топ-20. Але покращити результат, встановлений на Олімпіаді у Пхьончхані йому не вдалося.

Перед вирішальним заїздом Гераскевич посідав 17-е місце. Але він мав можливість покращити результат. Проте наш олімпієць не лише не відіграв позиції, але й втратив ще одну. У четвертому заїзді українець показав найкращий особистий час за підсумками чотирьох спроб, проте його потіснив на 18-у сходинку австрієць Александер Шлінтнер.

Для 23-річного українського спортсмена Владислава Гераскевича Олімпіада у Пекіні – друга в кар’єрі. У Пхьончхані він фінішував з 12-им результатом. У сезоні-2021/2022 Гераскевич посів 16-те місце у загальному заліку Кубка світу. Але показав найкращий результат у кар’єрі, фінішувавши шостим у Сігулді.

Нагадаємо, що вчора, в шостий змагальний день Олімпіади-2022, спортсмени вправлялися у 12-ти видах спорту, розіграли 7 комплектів медалей. Зокрема, останні нагороди Пекіна-2022 роздали в санному спорті.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі