НТА > НОВИНИ > Війна > «Нічого зробити не може». Олімпійський чемпіон Абраменко – про розмову з другом-росіянином

«Нічого зробити не може». Олімпійський чемпіон Абраменко – про розмову з другом-росіянином

Ілля Буров став єдиним російським спортсменом, який зв’язався з фрістайлістом Олександром Абраменком після початку повномасштабної війни

437

Український фрістайліст Олександр Абраменко підтримав санкції проти російських спортсменів і водночас зазначив, що з розумінням ставиться до того, що його російські колеги ніяк не коментують повномасштабну війну в Україні, яку розпочала Росія за підтримки Білорусі.

Про це повідомило Суспільне. Зокрема, Абраменко згадав російського фрістайліста Іллю Бурова.

Й Абраменко, і Буров піднімались на п’єдестал Олімпійських ігор 2018-го та 2022-го років. При цьому великий резонанс спричинили світлини з Олімпіади в Південній Кореї, коли українець і росіянин обіймались на подіумі. У Китаї ж трапилась схожа історія, однак ініціатором цих обіймів став саме Буров.

«З одного боку, як спортсмен спортсмена, можу зрозуміти. Що творить твоя держава, ти, може, не підтримуєш, але сказати нічого не можеш. Звісно, як спортсмену, важко втратити всі змагання. З іншого ж боку, якось треба дати зрозуміти, що це ненормально – те, що робить твоя країна, і ви всі разом маєте за це відповідати», – наголосив Абраменко.

Український фрістайліст також зауважив, що Буров став єдиним російським спортсменом, який зв’язався з ним після початку повномасштабної війни:

«Єдиний спортсмен, який мені зателефонував, – це Ілля. Росіянин. То я його обійму, то він мене на емоціях. Він телефонував, я розповідав йому, що відбувається. Він теж розуміє це все, але нічого зробити не може. Я розумію його. Напевно, важко там щось сказати, те, що треба».

При цьому на запитання, чи можна перервати це мовчання, якщо об’єднатися спортивною спільнотою в Росії, Абраменко відповів, що це може спрацювати. Але він не буде підштовхувати будь-кого до цих дій.

«Якщо в людини є бажання, то є. Якщо ні, то що я можу зробити?» – підсумував українець.

Нагадаємо, що українець Олександр Абраменко став срібним призером Олімпіади-2022 у лижній акробатиці. У суперфіналі український фрістайліст показав другий результат.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі