НТА > НОВИНИ > Нідерланди внесли Україну до «червоної» зони. Як змінили правила в’їзду

Нідерланди внесли Україну до «червоної» зони. Як змінили правила в’їзду

З 13 листопада для подорожей з України до Нідерландів буде обов’язковим проходження тесту на коронавірус.

387

Нідерланди внесли Україну до «червоної» зони ризику щодо поширення коронавірусу. Зокрема, діятимуть такі правила, як домашній карантин для невакцинованих, а також обов’язковість проходження тесту на коронавірус, навіть якщо є повна вакцинація.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на офіційну сторінку уряду країни.

«З 11 листопада 2021 року Україна є зоною високого ризику зараження коронавірусом», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з четверга, 11 листопада, для мандрівників, які в’їжджатимуть з України, діятиме вимога щодо перебування на домашньому карантині після прибуття в Нідерланди, якщо людина не була повністю вакцинована.

З 13 листопада 2021 року для подорожей з України до Нідерландів буде обов’язковим проходження тесту на коронавірус. До подорожі допускатимуться лише особи, які можуть пред’явити негативний тест на корнавірус, навіть якщо є довідка про одужання від коронавірусу чи підтвердження про повну вакцинацію препаратами, затвердженими Європейським агентством з лікарських засобів чи Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Також у Нідерландах знову запровадили обмежувальні заходи через сплеск захворюваності на COVID-19.Зокрема, в країні знову необхідно дотримуватися соціальної дистанції 1,5 метра, носити маску в громадських місцях.

Документ, що підтверджує вакцинацію або перенесене захворювання на COVID-19, чи негативний тест на коронавірус є обов’язковим від 6 листопада не лише під час відвідування закладів громадського харчування, а й у магазинах, розважальних центрах, театрах, кінотеатрах, музеях, спортзалах і на ярмарках.

«Якщо жителі Нідерландів не дотримуватимуться обмежувальних заходів, то вже цього тижня можуть запровадити ще жорсткіші. Відповідне рішення уряд має ухвалити 12 листопада», – зауважив прем’єр-міністр Марк Рютте.

Нагадаємо, що Бельгія закрила в’їзд навіть для вакцинованих українців.

Зазначимо, що Європейський Союз оновив “зелений список” країн для подорожей та офіційно виключив з нього Україну.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі