НТА > НОВИНИ > Німеччина, Австрія та Франція закликали своїх громадян негайно покинути Україну

Німеччина, Австрія та Франція закликали своїх громадян негайно покинути Україну

313

Міністерства закордонних справ Німеччини, Австрії та Франції рекомендують громадянам негайно залишити територію України через російську загрозу.

Про це на сайті МЗС Німеччини, Twitter МЗС Австрії та повідомленні французького МЗС.

Німеччина радить громадянам виїхати з будь-якого регіону України, австрійцям – з усіх, крім західних. МЗС Франції закликає покинути східні регіони України.

“Напруга між Росією та Україною продовжує загострюватися на тлі масової присутності та переміщення російських військових підрозділів поблизу кордонів України. Військовий конфлікт можливий у будь-який момент“, – йдеться у повідомленні МЗС Німеччини.

У відомстві зазначили, що у разі російського нападу, можливості для підтримки громадян Німеччини будуть значно обмеженими.

“Увага! Попередження про подорожі до України. Усіх австрійців закликають негайно залишити країну, за винятком західних районів. У надзвичайних консульських ситуаціях Посольство Австрії в Києві надає підтримку на місці”, – повідомляє МЗС Австрії.

“В умовах напруженості, викликаної скупченням російських військ біля кордонів України та почастішанням порушення режиму припинення вогню вздовж лінії зіткнення на сході країни, рекомендовано виявляти підвищену пильність і не виходити на прикордонні райони на півночі і сході країни”, – зазначається у рекомендаціях французького МЗС.

Франція закликала громадян, які перебувають у Харківській, Луганській і Донецькій областях, невідкладно залишити ці області.

Нагадаємо, НАТО тимчасово закриває свій офіс в Києві та евакуює персонал до Брюсселя і Львова на фоні військової ескалації на Донбасі та загрози російського вторгнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі