НТА > НОВИНИ > Новини політики > Німеччина готова до консультацій щодо «Північного потоку-2»

Німеччина готова до консультацій щодо «Північного потоку-2»

277

Німецька сторона готова провести консультації щодо будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Такі переговори відбудуться за ініціативи України.

У цьому запевнила пресслужба Офісу президента України. Зокрема, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква провів переговори з уповноваженим з питань Східної Європи МЗС Німеччини Маттіасом Люттенбергом.

Жовква поінформував Люттенберга про позицію України щодо реалізації проекту «Північний потік-2», наголосивши на пов’язаних з ним гострих безпекових загрозах як для нашої держави, так і для всієї Європи.

«Зі свого боку уповноважений МЗС ФРН повідомив про готовність німецької сторони до проведення консультацій щодо «Північного потоку-2», які ініціювала наша держава», – йдеться в повідомленні.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна ініціювала консультації з Єврокомісією та Німеччиною щодо «Північного потоку-2». За його словами, консультації повинні проводитися з метою забезпечення дотримання принципів справедливості і безпеки в рамках розвитку енергопроєктів.

Нагадаємо, що Європейська комісія отримала запит міністерства зовнішніх справ України про проведення термінових консультацій з інфраструктури та енергобезпеки через ситуацію з «Північним потоком-2». Комісія приступила до розгляду ноти.

Тиждень тому представники Білого дому закликали своїх українських колег утриматися від критики майбутньої угоди з Німеччиною, що стосується газопроводу «Північний потік-2».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі