НТА > НОВИНИ > Новини світу > Німеччина готується до можливого раптового відключення російського газу

Німеччина готується до можливого раптового відключення російського газу

344

Німеччина готує “кризовий план” на випадок раптового припинення поставок газу з Російської Федерації. Підготовку плану очолює Міністерство економіки ФРН.

Про це повідомляє Reuters.

У Німеччині побоюються, що РФ може призупинити постачання газу в односторонньому порядку.

Згідно з неназваними посадовими особами, план кризовий передбачає надання урядом кредитів і гарантій для подальшої підтримки енергетичних підприємств і здійснення контролю над критично важливими компаніями.

За даними видання, Берлін також може відповідно до плану купувати частки в цих фірмах.

Як вважають посадові особи, ФРН наближається до своєї межі санкційних заходів проти РФ, які вона може ввести, не викликавши при цьому економічний спад в країні.

Німеччина підтримала поетапне ембарго на російську нафту, проте ще не готова відмовитися від газу з Росії.

Найбільша економіка Європи в даний час майже на третину своїх поставок покладається на трубопровідний російський газ. Берлін заявив, що планує до літа 2024 року покінчити із залежністю від російського газу.

Німеччина зробила кроки з нарощування імпорту зрідженого природного газу (СПГ) для відмовив від трубопровідних поставок з Росії. Країна орендувала чотири плавучих сховища і регазифікаційні установки (FSRU).

Як повідомлялося, Німеччина готова припинити купувати російську нафту, відкриваючи шлях для введення заборони Європейського Союзу на імпорт сирої нафти з Росії. 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі