НТА > НОВИНИ > Новини світу > Німеччина назвала Україну «зоною ризику» через коронавірус

Німеччина назвала Україну «зоною ризику» через коронавірус

200

Німецький федеральний інститут імені Роберта Коха, який визначає країни з високим рівнем розповсюдження COVID-19 для уряду, відніс Україну до так званої «зони ризику». Обмеження на в’їзд будуть діяти з 10-го жовтня.

Про це повідомив сайт федерального інституту. Разом з Україною до районів з високим рівнем захворюваності віднесли також Латвію, Ємен, Естонію та Бруней.

Усього у «зоні ризику» понад тридцять країн.

Громадяни України, які планують подорожувати до Німеччини, вимушені надати сертифікат про повну вакцинацію одною з визнаних Європейською агенцією лікарських засобів вакцин (не менше 14 днів після другої дози) або довідку про одужання, чи негативний результат тесту на коронавірус.

Також повідомляються, що перед в’їздом до Німеччини українці мають заповнити «форму про реєстрацію» на спеціальному сайті.

Нагадаємо, що 2020-го року 601 200 українців отримали перші дозволи на проживання в країнах Євросоюзу. Це найбільша група громадян серед усіх тих, хто надсилає такі прохання.

Із понеділка, 11-го жовтня, Велика Британія визнає українські документи про вакцинацію, що дозволить вакцинованим українцям відвідувати країну без проходження карантину.

На початку вересня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна зробила значні кроки вперед щодо запровадження безвізового режиму з Канадою та Великою Британією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі