НТА > НОВИНИ > Новини світу > Німеччина сама вирішить, де розмістити ЗРК Patriot, – Анджей Дуда

Німеччина сама вирішить, де розмістити ЗРК Patriot, – Анджей Дуда

274

Системи Patriot було би правильно доставити в Україну, втім Німеччина сама вирішує, де розміщувати свої  зенітно-ракетні комплекси.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, – пише Reuters.

“З військової точки зору було б найкраще, якби вони були розташовані в Україні, щоб також захищати польську територію, тоді вони найбільш ефективно захищали б і Україну, і Польщу. Але рішення залишається за німецькою стороною”, – сказав Дуда.

Система Patriot – американський зенітно-ракетний комплекс середньої дальності, який використовується, зокрема, США та Німеччиною, а з жовтня цього року також і Польщею. До кінця 2022 року на озброєнні польських військових мають бути дві батареї Patriot (16 пускових установок). Також на території Польщі у місті Жешув дислокуються дві батареї Patriot збройних сил США.

Останнє удосконалення цього ЗРК під назвою PAC-3 — це майже повна переробка системи, яка від самого початку вже призначена для ураження та знищення тактичних балістичних ракет.

Нагадаємо, що Генсек НАТО Єнс Столтенберг, коментуючи можливість передачі систем Patriot Німеччиною Україні заявив, що “якщо йдеться про конкретні потужності, то це має бути рішення національного уряду”.

Так, після інциденту із падінням ракети 15 листопада в Польщі Німеччина запропонувала передати полякам системи Patriot.  У свою чергу Польща виступила з ініціативою, щоб системи передали Україні.

Нагадаємо, військовий експерт розповів, чи зможуть системи Patriot на польському кордоні прикривати територію України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі