НТА > НОВИНИ > Новини світу > Німеччина vs Росія: У Москві закрили бюро німецької радіостанції Deutsche Welle

Німеччина vs Росія: У Москві закрили бюро німецької радіостанції Deutsche Welle

257

Уповноважена федерального уряду Німеччини з культури та ЗМІ Клаудія Рот відреагувала на закриття закрила кореспондентський пункт німецької державної радіостанції Deutsche Welle у Москві.

Про це йдеться на сайті федерального уряду, передає УНІАН.

Рот назвала такий крок Росії “аж ніяк не прийнятним”. Вона закликала РФ не використовувати це для політичної реакції на блокування пропагандистського телеканалу RT DE в Німеччині.

“Порівняння немає під собою жодних підстав. RT DE зараз мовить без ліцензії і не звертався за ліцензією. На цій підставі Державний орган із засобів масової інформації прийняв рішення. Це зовсім інша ситуація, ніж DW, у якої зараз відкликають ліцензію”, – заявила вона.

Рот наголосила, що Deutsche Welle є незалежним від влади медіа, та закликала до деескалації у взаєминах між Німеччиною та Росією.

“DW організовано незалежно від держави. Це означає, що, на відміну від RT DE, німецька держава не має жодного впливу. Я закликаю російську сторону не використовувати проблеми з ліцензуванням телеканалу RT для політичної реакції”, – додала вона.

Як повідомлялося, в Німеччині установа, яка регулює діяльність засобів масової інформації, заявила, що повністю забороняє поширення програм російського пропагандистського телеканалу, що мовить німецькою мовою, RT DE.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"