НТА > НОВИНИ > Політика > Німеччина з початку війни не надала ніякої зброї, а можливість є, – Зеленський

Німеччина з початку війни не надала ніякої зброї, а можливість є, – Зеленський

111
Зеленський: Німеччина могла б допомогти Україні зброєю

Президент Володимир Зеленський вважає, що Німеччина могла б надати Україні військову підтримку у вигляді зброї. У Німеччині кажуть, що конфлікт на Донбасі потрібно вирішувати саме політичним шляхом.

Про це пише “Громадське телебачення”.

Напередодні президент провів переговори зі співголовою партії “Зелених” Німеччини Робертом Габеком, де той, зокрема, сказав, що бажання України отримати зброю під час війни на Донбасі є обґрунтованим, а у праві українців на отримання оборонних озброєнь “важко відмовити”.

Зеленський також вважає, що Німеччина могла б допомогти Україні зі зброєю, оскільки має для цього можливості.

“Те, що Габек сказав – він точно розуміє, що в України немає флоту, що наші береги незахищені, що таке летальна зброя, що Німеччина не надала нам з початку війни ніякої зброї, ніякої військової допомоги. А вона може – у Німеччини є потужні кораблі, ракетні катери, патрульні катери… Є штурмові гвинтівки, радіотехніка, військова техніка – багато всього. Німеччина потужна в цьому напрямку”, – сказав Зеленський в інтерв’ю.

Він також додав, що не просив Габека порушувати це питання, але вдячний за це.

Водночас в уряді Німеччині швидко відхилили цю заяву. Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас зазначив, що постачання зброї “не допоможе” розв’язати конфлікт на Донбасі.

“Я переконаний, що конфлікт може бути вирішений лише політичними засобами. Це залишатиметься настановою нашої взаємодії з Україною і змін не буде: постачання зброї не допоможе”, ㅡ сказав він.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський не виключає вірогідності повномасштабної війни з Росією. На його думку, її початок можливий у будь-який момент до кінця вересня, а саме до 12-16 вересня, поки триватимуть навчання “Захід-2021”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі