НТА > НОВИНИ > Новини світу > Німеччина заборонила використати свій авіапростір для перевезення озброєння Україні

Німеччина заборонила використати свій авіапростір для перевезення озброєння Україні

Транспортні літаки Великої Британії доставили в Україну легкі протитанкові оборонні системи

431

Британські літаки з військовою допомогою для України 17-го січня облітали територію Німеччини. Це сталося через те, що там не дозволили використовувати своє небо для цієї мети.

Про це повідомив UK Defence Journal.

«Два британські транспортні літаки C-17, що перевозили озброєння в Україну, були змушені облетіти повітряний простір Німеччини після того, як Німеччина відмовилася поставляти оборонне озброєння Україні», – зазначили у виданні.

В понеділок, 17-го січня, в аеропорту «Бориспіль» здійснили посадку два транспортні літаки C-17a Globemaster III британських ВПС, які, ймовірно, доставили легкі протитанкові оборонні системи.

При цьому, згідно з трекінговою картою, британським літакам довелося летіти в обхід території Німеччини.

Автор видання пов’язує таке ускладнення маршруту з тим, що Німеччина дотримується політики відмови від постачань зброї Україні.

Нагадаємо, раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що Берлін повинен продати Києву оборонне озброєння. За його словами, Німеччина несе моральну відповідальність за майбутнє України.

Наприкінці минулого року міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Німеччина передасть повітряним силам Збройних сил України мобільний польовий госпіталь Role-2. З 2014-го року Німеччина вже надала Україні медичні товари й обладнання на суму понад 13 мільйонів євро.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі