НТА > НОВИНИ > Німецьке оборонне підприємство просить в уряду дозвіл на постачання танків в Україну

Німецьке оборонне підприємство просить в уряду дозвіл на постачання танків в Україну

Концерн також може відправити перші 22 танки Leopard 1A5 упродовж кількох тижнів

199

Німецьке підприємство оборонної промисловості Rheinmetall запросило в уряду дозвіл на експорт в Україну 88 танків Leopard 1A5 і 100 машин піхоти Marder.

Про це повідомляє Reuters.

Раніше в понеділок джерело в оборонній галузі повідомило агентству, що Rheinmetall також запросило дозвіл на експорт в Україну 100 старих бойових машин піхоти Marder. Але для цього йому необхідно отримати дозвіл уряду ФРН – за яким представники Rheinmetall вже офіційно звернулися до адміністрації канцлера Олафа Шольца.

Як зазначив речник німецького уряду, рішення з цих питань буде ухвалене найближчим часом. У разі його ухвалення це буде перша поставка німецького важкого озброєння в Україну.

Як пише німецька газета Die Welt, посилаючись на документи, з якими змогли ознайомитися журналісти, концерн також може відправити перші 22 танки Leopard 1A5 упродовж кількох тижнів, а решту – до кінця року.

Нагадаємо, танки Leopard 1 різних модифікацій були на озброєнні Бундесверу до 2010 року, потім їм на зміну прийшли принципово нові Leopard 2. Однак і Leopard 1 досі перебуває на озброєнні армій багатьох країн світу і постійно модернізується.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі