НТА > НОВИНИ > Війна > Німецького політика не пустять в Україну через заклики до перемир’я з Росією

Німецького політика не пустять в Україну через заклики до перемир’я з Росією

Українці виступають за те, щоби «засунути голову Кречмера до морозильної камери, щоб заморозити запалені фантазії»

632

Посол України в Німеччині Андрій Мельник, який із жовтня завершить роботу на цій посаді, скасував запрошення в Україну прем’єра землі Саксонія. Це сталося після того, як Міхаель Кречмер закликав до перемир’я з Росією.

Про це Андрій Мельник повідомив у твітері.

«Вашою абсурдною риторикою про замороження війни ви підігруєте Путіну та підживлюєте російську агресію. Я запрошував вас в Україну. Тепер це запрошення скасовано. Ваш візит небажаний. Крапка», – написав він.

Нещодавно Міхаель Кречмер заявив, що Німеччина нібито повинна виступити посередником у війні між Росією та Україною та забезпечити, «щоби цю війну заморозити», а також він виступив за те, щоби зберегти закупівлю російської сировини.

На це посол Мельник йому вже відповідав у притаманному різкому стилі. За його словами, українці виступають за те, щоби «засунути голову Кречмера до морозильної камери, щоб заморозити запалені фантазії».

«Ваше постійне потурання військовому злочинцю Путіну викликає огиду», – сказав Андрій Мельник.

Нагадаємо, що в Німеччині мають намір дуже виважено підходити до питання постачання Україні сучасного озброєння. Берлін не хоче, щоби війна переросла «у зовсім інший конфлікт». Про це заявив німецький канцлер Олаф Шольц у прямому ефірі під час «Розмови з глядачами» в Магдебурзі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"