НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Нова пошта» озвучила графік роботи на свята

«Нова пошта» озвучила графік роботи на свята

1-го та 7-го січня логістична компанія «Нова пошта» не працюватиме взагалі

622

Під час новорічно-різдвяних свят відділення й адресна доставка «Нової пошти» працюватимуть за іншим графіком.

Про це повідомив офіційний сайт логістичної компанії «Нова пошта». До 27-го грудня тут працюватимуть за звичним розкладом.

В останній день року, 31-го грудня, «Нова пошта» перейде на графік, за яким зазвичай працює в суботу (може відрізнятися в залежності від відділення).

1-го та 7-го січня відділення та кур’єри не працюватимуть. Завантаження посилок у поштомати також не відбуватиметься в ці дні, проте заздалегідь завантажені посилки можна отримати.

У понеділок, 3-го січня, «Нова пошта» працюватиме за графіком, у якому працює в неділю, тобто з 10:00 до 18:00. При цьому він теж може відрізнятися в залежності від відділення.

Нагадаємо, що у Львові від 17-го грудня стартувала програма новорічно-різдвяних заходів. Через небезпеку поширення коронавірусу місто відмовилося від проведення масштабних подій, проте зберегло відзначення традиційних заходів – встановлення різдвяного дідуха, фестиваль «На Різдво до Гаю», фестиваль «Велика коляда» тощо.

А тим часом «Укрзалізниця» призначила шість додаткових потягів, які курсуватимуть на новорічні свята. Це пов’язано з підвищеним попитом пасажирів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі