НТА > НОВИНИ > Новини світу > Нова посол США в Україні вже прибула до Києва

Нова посол США в Україні вже прибула до Києва

265

Нова посол США в Україні Бріджит Брінк прибула до Києва, хоч офіційно про її приїзд поки не оголошували.

Про це пише “Європейська правда“.

Держдепартамент США поки офіційно не оголосив про прибуття Брінк до Києва, але на сторінці посольства США в Україні з’явилася її біографія, де зазначено, що вона прибула 29 травня.

Видання The Guardian також підтверджує приїзд Брінк і зазначає, що вона вручить вірчі грамоти президенту України Володимиру Зеленському пізніше цього тижня.

Нагадаємо, 19 травня Сенат США одноголосно затвердив дипломатку Бріджит Брінк на посаду посла Сполучених Штатів в Україні – наступного дня після того, коли США офіційно відновили роботу свого посольства в Києві.

Раніше Бріджит Брінк перебувала на посаді посла США у Словаччині, працювала старшим радником і заступником помічника секретаря в Бюро з європейських і євразійських справ Державного департаменту США, координувала питання, повʼязані зі Східною Європою та Кавказом.

Із 2014-го по 2015-ий рік була заступником голови місії в посольстві США в Ташкенті. З 2011-го працювала в Грузії заступником голови місії посольства США в Тбілісі.

Наприкінці квітня президент США Джо Байден офіційно запропонував призначити дипломатку Бріджит Брінк послом Сполучених Штатів Америки в Україні

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі