НТА > НОВИНИ > Суспільство > Нові провайдери ігрових слотів 2023

Нові провайдери ігрових слотів 2023

117

З кожним роком збільшується кількість компаній, які займаються розробкою слота на гроші. На ринку азартних ігор одні провайдери займають міцну позицію, інші намагаються вибороти своє місце. В той час перед гравцями постає складне завдання, як серед великого асортименту офіційних ігрових автоматів в Україні обрати саме ту гру, яка б задовольнила всі його вимоги, відповідала певним критеріям та очікуваному результату.

Популярність провайдера залежить від надійної репутації, а цінність софту від обізнаності гравців хто саме є розробником слота на гроші.

Основні критеріїв вибору провайдерів ігрових слотів

  • впровадження інноваційних технологій;
  • наявність відповідних ліцензійних документів;
  • високоякісна графіка, чистий, об’ємний звук;
  • доступність гри;
  • цілодобові гарячі лінії для надання консультацій;
  • сумісність з мобільними пристроями.

У 2022 році офіційні ігрові автомати в Україні були випущені провайдерами Playson, Playtech, NetEnt, Novomatic, BetSoft, Igrosoft, PragmaticPlay, 3 Oaks.

Характеристика нових провайдерів ігрових слотів 2023

Розглянемо трьох нових виробників програмного забезпечення для офіційних ігрових автоматів в Україні, а це 3 Oaks, Igrosoft, Pragmatic Play.

3 Oaks

3 Oaks можна вважати початківцем так, як у 2021 році відбулося заснування компанії в результаті ребрендингу компанії Boojngo. В перший рік роботи компанія створила понад 50 гральних автоматів.

Серед їхніх ігрових автоматів набрали популярності: Sun of Egypt 2, Magic Apple, Book of Wizard, Olympian Gods та інші. Також цим брендом було створено власний максимально ефективний генератор випадкових чисел, який отримав відповідний міжнародний сертифікат.

Igrosoft

У 2002 році компанія Igrosoft випустила перший слот Crazy Monkey. Згодом нею було створено 15 автоматів для онлайн-казино.

Pragmatic Play

Не зважаючи на те, що Pragmatic Play засновано у 2007 році початком розроблення онлайн-ігор став 2015 рік. Ними було створено широкий асортимент і він налічує понад 180 гральних автоматів та слотів. До особливостей ігрового слоту Pragmatic Play входять: можливість здійснення перекладу на 31 мову, конвертація гривні в багатьох слотах, захоплюючий і незвичайний сюжет, унікальність продукту,професійна 3D графіка та відео-ефекти.

Віддача в автоматах становить 95-97%. Також є можливість зіграти в демо-версію. Гра є безкоштовною, не потребує реєстрації. Слоти функціонують на генераторі випадкових чисел, а тому чесну гру гарантовано виробниками Pragmatic Play.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"