НТА > НОВИНИ > Новини світу > Новообраний мер Нью-Йорка планує отримати свої перші три зарплати в біткоїнах

Новообраний мер Нью-Йорка планує отримати свої перші три зарплати в біткоїнах

101

Новообраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс заявив, що планує отримати три перші заробітні плати в біткоїнах, а в перспективі хоче зробити місто центром криптовалюти.

Про це він повідомив у Твіттері.

«У Нью-Йорку ми завжди прагнемо більшого, тож я планую отримати свої перші три зарплатні в біткоїнах, коли почну працювати мером. Нью-Йорк стане центром криптовалют та інших інноваційних індустрій! Тільки зачекайте!», – написав Ерік Адамс.

Цей пост, як пише Укрінформ, з’явився у відповідь на допис мера Маямі Френсіса Суареса, який заявив, що він хотів би отримати першу зарплату в біткоїнах. Суарес, який виграв свої другі вибори у четвер, раніше вже говорив про популяризацію криптовалют у місті.

Як відзначають ЗМІ, це вже не вперше, коли ЕрікАдамс бере участь у змаганні з мером Маямі щодо запровадження криптовалют. Після того, як він переміг на праймеріз Демократичної партії за висування на посаду мера, Адамс заявляв у своїй промові, що хоче, аби місто стало світовим центром біткоїну та загалом «центром усіх технологій».

Біткоїн станом на 4 листопада 2021 року коштував $61,260.

Зазначимо, що на виборах мера Нью-Йорка, що відбулися у вівторок, 2 листопада,  переміг кандидат від демократів, очільник району Бруклін, колишній поліцейський 61-річний афроамериканець Ерік Адамс.

Нагадаємо, що на виборах до міської ради Нью-Йорка перемогла Інна Верніков, яка у 12-річному віці виїхала  із сім’єю з Чернівців до США та здобула там професію адвоката. 37-річна адвокатка, яка представляє Республіканську партію, балотувалася на 48-й дільниці, яка розташована в Брукліні, де голосують 180 тис. виборців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі