НТА > НОВИНИ > Новорічні ялинки небезпечні для алергіків

Новорічні ялинки небезпечні для алергіків

285

Британські вчені попередили, що живі новорічні ялинки небезпечні. Загрозу науковці назвали “синдромом новорічних ялинок”, а спровокований він крихітними алергенами, що ховаються в ялинці.

Як повідомляє The Sun, група вчених з Медичного університету проаналізувала вирізки з 28 ялинок, зокрема голки та кору, різних видів.

За словами експертів, алергени і 53 види цвілі, що містяться в кожній ялинці, провокують у людини головний біль. Якщо у вас синдром новорічної ялинки, то це провокуватиме нежить, сопіння й чхання.

Головні болі та болі у вухах також характерні для людей, які страждають на алергію. Це може зіпсувати ваші святкові розваги, якщо ви плануєте піти на різдвяну вечірку.

«На синтетичних деревах також можуть бути присутні алергени, такі як пил і цвіль. Ця комбінація алергенів може зробити прикрашання ялинки справжньою бідою», – заявив експерт з повітряно-крапельних алергенів Макс Вайзберг.

Принесене додому дерево експерти радять промити водою зі шлангу, перш ніж заносити в будинок. Це допоможе видалити частину цвілі та спор.

Спеціалісти також радять регулярно провітрювати приміщення з ялинкою. У разі виникнення алергії – приймати ліки.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі