НТА > НОВИНИ > Новини світу > Новий канцлер Австрії став на бік Кремля в питанні «Північного потоку-2»

Новий канцлер Австрії став на бік Кремля в питанні «Північного потоку-2»

Австрійський очільники розкритикував позицію США, які використовують газопровід для тиску на Росію

408

Новий канцлер Карл Негаммер схвалює запуск російського газопроводу «Північний потік-2». Натомість у Міністерстві закордонних справ Німеччини заявили, що він не відповідає європейським стандартам.

Таку заяву Карл Негаммер зробив в інтерв’ю Die Welt. Зокрема, він сказав, що «Північний потік-2» є важливим проектом, який дає Європейському Союзу безпеку поставок.

«Я очікую, що Північний потік-2 незабаром можна буде ввести в експлуатацію, як і планувалося», – зазначив Негаммер.

Він додав, що запуск російського газопроводу не пов’язаний з ескалацією РФ на сході України. За словами канцлера Австрії, блокування газопроводу «тільки нашкодить ЄС».

Негаммер наголосив, що країни Євросоюзу варто забезпечити енергоресурсами з якомога більшої кількості джерел, для чого мають бути «відповідні трубопроводи».

Також політик висловив незгоду з позицією США, які прагнуть використовувати газопровід як важіль впливу на Кремль через агресію РФ щодо України.

Нагадаємо, що міністерка закордонних справ Німеччини в новому уряді Олафа Шольца Анналена Бербок заявила вчора, що газопровід «Північний потік-2» наразі не можна сертифікувати через невідповідність вимогам європейського енергетичного законодавства.

Минулого тижня канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив, що Росія може мати негативні наслідки для «Північного потоку-2», якщо вторгнеться на територію України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі